Ciemats

Projekts MežaCiems – tas ir ciemats komfortablai, drošai un – vēlams! – laimīgai dzīvei. Mēs to uzcēlām pa kārtām un etapiem. Katra kārta - grupa mūsdienīgu, mazstāvu dzīvokļu māju kā turpinājums mūsu deviņpadsmit gadu ilgajai pieredzei nekustamo īpašumu projektu attīstības jomā.

Automašīnu novietošanai paredzētas automašīnu stāvvietas pie mājām un daudzstāvu autostāvvietā, iebraukšana ciematā slēgta ar barjerām, kas atveramas ar individuālām čipkartēm.

Mierīgai dzīvei ciematā paredzēta profesionāla tehniskās drošības sistēma, kas ietver sevī videonovērošanas sistēmu (158 kameras ar nepārtrauktu ierakstu), mājruņus ar klausuli katrā dzīvoklī, kodu atslēgu sistēmām durvīm un vārtiņiem, automašīnu iekļuves sistēmu teritorijā un dzīvokļu drošības sistēmu, kas ietver sevī speciālas durvis un ievilkti vadi signalizācijas pieslēgšanai.

Ciemats MežaCiems ir projektēts un uzcelts tā, lai ciemata iedzīvotājus maksimāli pasargātu no braucošām automašīnām.

Lai katrai „salai” būtu sava "seja" un katrai mājai sava „identitāte”, mēs rūpīgi izvēlējāmies krāsas un fasādes elementus, īpašu uzmanību pievēršot izturībai un ekoloģijai.

Dzīvojam dabiski...